Sebzemeyveal.net; doğal sebze-meyveleri herkesin hem kolayca hem de ucuza almasını sağlamak için Aralık 2016’da başlatılmış bir internet girişimidir.

SebzeMeyveAl.net Kim Tarafından Kurulmuştur ? Muhatabım Kimlerdir ?

Yüz yılı aşkın bir süredir Mersin Silifke ve Erdemli ilçelerinde doğal ortamda Tarım ve Hayvancılık yapan DUDU ailesinin girişimci bir üyesi olan Mustafa DUDU tarafından kurulmuştur. Dolayısıyla da yapacak olduğunuz her türlü alışverişte hukuki anlamda muhatabınız kendisi olacaktır.

 

Niçin SebzeMeyveAl.net’den Alışveriş Yapmalıyım ?

 

     1) SebzeMeyveAl.net doğal ürünler sunar!

İçerisinde bulunduğumuz endüstriyel çağdan tarım sektörü de nasibini almıştır. Günümüzde tarımcılıkta daha çok hasat ve daha uzun raf ömrü kazandırmak amacıyla kullanılan ilaç ve hormonlar ürünlerde ne tat, ne de doğallık bırakmaktadır. Böyle bir çağda SebzeMeyveAl.net aracılığıyla Mersin-Erdemli’nin en doğal ve en lezzetli ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz!

 

     2) SebzeMeyveAl.net’in ürünleri tazedir!

Günümüzde yaş sebze ve meyvelerin tarla/bahçeden toplanıp manavınızdaki raflara gelinceye kadar 4-5 gün geçebilmektedir. Oradan sizin alışınızı da hesaba katarsak mutfağınıza girmesi 1 haftayı bulmaktadır. Ancak SebzeMeyveAl.net üzeründen aldığınız ürün tarladan çıktıktan sonra 3 gün içinde kapınıza gelmektedir. Size de tazeliğin farkını tatmak kalır!

 

     3) SebzeMeyveAl.net daha ucuzdur!

Bir tarım ürünü tarladan çıktıktan sonra hal komisyonu, nakliyesi, aracısı dağıtıcısı derken sayısız el değiştirmektedir. Bu aracıların karını hesaba katınca üretici ve tüketici arasındaki uçurumun büyüklüğü göz önüne serilecektir. Ancak Sebzemeyveal’dan alacağınız bir ürün doğrudan üreticiden tüketiciye mantığıyla çalıştığı için çok daha uygun fiyata kapınıza kadar gelmektedir!

 

     4) Siparişler çok daha kolay verilir!

Sebzemeyveal.net üzerinden alışveriş yapacak olduğunuz zaman evinizin dışına çıkmadan sadece beş dakika içerisinde hem siparişinizi verebilir hem ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik ürünler siparişinizin ardından 3 iş günü içerisinde kapınıza gelmektedir.

İletişim:

05388376994

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir